Nüßle Florian 1250 8 0 8 22 8 14 99,95,87,77,56,53,53,52,50,46,43,38,37,32,32,31
Slessor Elliot 1000 8 1 7 22 3 19 92,64,61,53,50,39
Devlin Peter 800 6 1 5 15 5 10 66,57,46,45,43,40,35,34,33,31
Simmonds Luke 800 5 2 3 14 10 4 99,68,63,52,31
Wilson Gary 650 6 1 5 13 5 8 89,83,73,55,55,49,41
Davies Ryan 650 5 1 4 15 6 9 60,58,55,51,32,32
Emery Dylan 650 5 1 4 14 6 8 107,77,59,54,53
Bradford Jack 650 5 1 4 13 9 4 77,49,48,48,44,44,34
Pagett Andrew 500 5 1 4 13 5 8 83,51,47,38,35,33,30
Castle Billy Joe 500 4 1 3 10 2 8 81,57,53,51,50
Maddocks Sean 500 4 1 3 11 4 7 76,76,57,53,47,47,36
O'Neill Jamie 500 4 1 3 10 4 6 64,63,58,51,50,38,36
Fatima Karam 500 3 2 1 10 7 3 62,40,40
Page Jackson 500 3 2 1 9 6 3 95,72,68,55,52,45,39
Tan Wang Chooi 500 3 2 1 9 8 1
Wienold Richard 500 3 2 1 6 8 -2 61,47,47
Beresford Callum 350 3 1 2 7 1 6 73,31,30
Grace David 350 3 1 2 8 3 5 53,46,46,46
Niva Heikki 350 3 1 2 8 3 5 52,52,50
Kendrick Jenson 350 3 1 2 7 2 5
Kesseler Jürgen 350 3 1 2 8 4 4 32,31,30
Kaufmann Luca 350 3 1 2 9 5 4 32
Rogoza Pawel 350 3 1 2 9 5 4 95,44,38,36,34,31
Dikme Umut 350 3 1 2 8 5 3 118,73
Nicholson Jake 350 3 1 2 9 6 3 57,55,33
Ochoiski Brian 350 3 1 2 8 5 3 106,90,79,54,51,50,43
Frede Felix 350 3 1 2 7 5 2 47,37,36
Gerst Stefan 350 3 1 2 7 6 1
Pragnell George 350 3 1 2 7 6 1 69,67,53
Pinches Barry 350 2 2 0 7 6 1
Sargeant Brandon 350 2 2 0 6 6 0 75,67,53,30
Moermans Johny 350 2 2 0 5 7 -2
Curtis-Barrett Jamie 200 3 1 2 7 4 3 80
Yalman Suphi 200 2 1 1 6 3 3
Sharav Eden 200 2 1 1 6 4 2 76,66,56,37,33
Kowalski Antoni 200 2 1 1 5 4 1 40
Ploner Andreas 200 2 1 1 5 4 1 45
Womersley Daniel 200 2 1 1 4 4 0 107
Nicholson John 200 2 2 0 6 5 1 43
Einsle Patrick 200 2 2 0 6 6 0 64
Pinches Luke 200 2 2 0 5 5 0 86,71,48
Schneider Daniel 200 2 2 0 5 6 -1 62,33
Caniff Conor 200 1 2 -1 5 5 0 39
Fenyvesi Zsolt 200 1 2 -1 5 5 0 56,39,36
Kraus Hermann 200 1 2 -1 4 5 -1
Shaik Umar 200 1 2 -1 2 3 -1
Baranowski Mateusz 200 1 2 -1 4 5 -1 69,54,37
Edwards Reggie 200 1 2 -1 4 5 -1 75
Losi Marvin 200 1 2 -1 4 5 -1 32
Lehmann Loris 200 1 2 -1 4 6 -2
Chacon Pedro 200 1 2 -1 3 5 -2
Preuß Danilo 200 1 2 -1 3 5 -2
Baur-Pantoulier Kilian 200 1 2 -1 4 6 -2
Heusdens Jurian 200 1 2 -1 3 5 -2 37,33
Kempenaers Gert 200 1 2 -1 3 5 -2 66
Wakelin Louis 200 1 2 -1 3 5 -2
Vetter Luis 200 1 2 -1 3 6 -3 48
Lac Hao 200 1 2 -1 2 5 -3
Taubmann Alex 200 1 2 -1 2 5 -3
Lichtenberg David 200 1 2 -1 2 5 -3
Schopf Paul 200 1 2 -1 2 5 -3
Smolka Dietmar 200 1 2 -1 2 6 -4
Spahr Alexander 200 1 2 -1 2 6 -4
Fischer Markus 200 1 2 -1 2 6 -4
Haken Fabian 100 1 1 0 2 3 -1 30
Otto Robin 100 1 1 0 2 3 -1
Al Saffar Hussam 100 1 2 -1 4 4 0
Glasby Matthew 100 1 2 -1 3 4 -1
Strnad Bernd 100 1 2 -1 2 4 -2
Manzoor Abid 100 1 2 -1 2 5 -3
Utkowski Bartosz 100 0 2 -2 2 4 -2
Bakirci Enes 100 0 2 -2 2 4 -2
Abdelhamid Aly 100 0 2 -2 1 4 -3
D`Anna Regis 100 0 2 -2 1 4 -3
Hertle Markus 100 0 2 -2 1 4 -3
Holoyda Daniel 100 0 2 -2 1 4 -3
Joachim Stefan 100 0 2 -2 1 4 -3
Skalski Tomasz 100 0 2 -2 1 4 -3
Belzl Achim 100 0 2 -2 1 4 -3
Cesal Thomas 100 0 2 -2 1 4 -3
Elahi David 100 0 2 -2 1 4 -3
Hartung Andreas 100 0 2 -2 1 4 -3
Mahr Rolf 100 0 2 -2 1 4 -3
van Hove Speltincx Kevin 100 0 2 -2 1 4 -3 39
Atmar Jilani Abdullah 100 0 2 -2 0 4 -4
Baghi Ebrahim 100 0 2 -2 0 4 -4 49
Elze Rene 100 0 2 -2 0 4 -4
Kantor Ron 100 0 2 -2 0 4 -4
Petersen Jörg 100 0 2 -2 0 4 -4
Brömel Frank 100 0 2 -2 0 4 -4
Chacon Luis 100 0 2 -2 0 4 -4
Dikme Davut 100 0 2 -2 0 4 -4
Ochoiski Stephane 100 0 2 -2 0 4 -4
Sari Soner 100 0 2 -2 0 4 -4
Zimmermann Tom 100 0 2 -2 0 4 -4
Hofheinz Norbert 100 0 3 -3 1 6 -5
Arlt Sandro 100 0 3 -3 0 6 -6
Bendig Horst 100 0 3 -3 0 6 -6
Vandevoort Kevin 100 0 3 -3 0 6 -6 49



[b]Hier die Ergebnisse:[/b]

Gruppe A[br]Schneider Daniel - Al Saffar Hussam [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Curtis-Barrett Jamie - Arlt Sandro [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Curtis-Barrett Jamie (80) - Schneider Daniel [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Arlt Sandro - Al Saffar Hussam [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Schneider Daniel (62) - Arlt Sandro [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Al Saffar Hussam - Curtis-Barrett Jamie [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe B[br]Nicholson John (43) - Manzoor Abid [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Hofheinz Norbert - Wilson Gary (89,73) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Hofheinz Norbert - Nicholson John [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Wilson Gary (55,41) - Manzoor Abid [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Nicholson John - Wilson Gary (83,55) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Manzoor Abid - Hofheinz Norbert [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
-
Gruppe C[br]Devlin Peter (31) - Abdelhamid Aly [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Abdelhamid Aly - Chacon Pedro [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Chacon Pedro - Devlin Peter (45,34) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe D[br]Atmar Jilani Abdullah - Kowalski Antoni [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Kowalski Antoni - Pinches Barry [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Pinches Barry - Atmar Jilani Abdullah [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe E[br]Lac Hao - Elze Rene [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Elze Rene - Beresford Callum (31) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Beresford Callum - Lac Hao [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe F[br]Sargeant Brandon - Frede Felix [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Frede Felix (47,36) - Baghi Ebrahim [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Baghi Ebrahim (49) - Sargeant Brandon (53) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe G[br]Taubmann Alex - Skalski Tomasz [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Skalski Tomasz - Ploner Andreas [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Ploner Andreas (45) - Taubmann Alex [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe H[br]Petersen Jörg - Nüßle Florian (52) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Nüßle Florian (77,32) - Shaik Umar [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Shaik Umar - Petersen Jörg [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe I[br]Kesseler Jürgen - Hertle Markus [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Hertle Markus - Spahr Alexander [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Spahr Alexander - Kesseler Jürgen (31) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe J[br]Kraus Hermann - Castle Billy Joe (53) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Castle Billy Joe - Kantor Ron [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Kantor Ron - Kraus Hermann [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe K[br]Tan Wang Chooi - O'Neill Jamie (58,51) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
O'Neill Jamie (64,63) - Holoyda Daniel [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Holoyda Daniel - Tan Wang Chooi [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe L[br]Caniff Conor - Vetter Luis [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Vetter Luis (48) - Haken Fabian (30) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Haken Fabian - Caniff Conor (39) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe M[br]Davies Ryan (51,32) - Joachim Stefan [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Joachim Stefan - Lehmann Loris [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Lehmann Loris - Davies Ryan (58) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe N[br]Dikme Umut (73) - Utkowski Bartosz [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Utkowski Bartosz - Fatima Karam [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Fatima Karam - Dikme Umut (118) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe O[br]Grace David (46,46) - Smolka Dietmar [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Smolka Dietmar - D`Anna Regis [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
D`Anna Regis - Grace David (46) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe P[br]Preuß Danilo - Gerst Stefan [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Gerst Stefan - Roberts Matthew [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Roberts Matthew - Preuß Danilo [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2


Gruppe A[br]Glasby Matthew - Vandevoort Kevin (49) [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Einsle Patrick - Slessor Elliot [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Einsle Patrick - Glasby Matthew [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Slessor Elliot - Vandevoort Kevin [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Glasby Matthew - Slessor Elliot (92) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Vandevoort Kevin - Einsle Patrick [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe B[br]Strnad Bernd - Pinches Luke (86) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Bendig Horst - Pagett Andrew (83,30) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Bendig Horst - Strnad Bernd [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Pagett Andrew (51) - Pinches Luke (48) [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Strnad Bernd - Pagett Andrew (35,33) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Pinches Luke (71) - Bendig Horst [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe C[br]Nicholson Jake (33) - Fenyvesi Zsolt (56) [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Fenyvesi Zsolt (39,36) - Sari Soner [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Sari Soner - Nicholson Jake [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe D[br]Baur-Pantoulier Kilian - Bakirci Enes [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
Bakirci Enes - Bradford Jack [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Bradford Jack (49) - Baur-Pantoulier Kilian [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
-
Gruppe E[br]Dikme Davut - Kempenaers Gert [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Kempenaers Gert (66) - Womersley Daniel [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Womersley Daniel (107) - Dikme Davut [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe F[br]Fischer Markus - Maddocks Sean (36) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Maddocks Sean (76) - Mahr Rolf [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Mahr Rolf - Fischer Markus [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe G[br]Heusdens Jurian (37,33) - Hartung Andreas [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Hartung Andreas - Kaufmann Luca (32) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Kaufmann Luca - Heusdens Jurian [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe H[br]Belzl Achim - Simmonds Luke (63) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Simmonds Luke - Kendrick Jenson [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Kendrick Jenson - Belzl Achim [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 1
-
Gruppe I[br]Wakelin Louis - Sharav Eden (66) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Sharav Eden (56,37) - Brömel Frank [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Brömel Frank - Wakelin Louis [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe J[br]Otto Robin - Moermans Johny [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Moermans Johny - Edwards Reggie [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Edwards Reggie (75) - Otto Robin [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe K[br]Wienold Richard (47) - Ochoiski Brian (54,50) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Ochoiski Brian (51,43) - Elahi David [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Elahi David - Wienold Richard (61,47) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe L[br]Lichtenberg David - Chacon Luis [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Chacon Luis - Yalman Suphi [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Yalman Suphi - Lichtenberg David [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe M[br]Rogoza Pawel (95,38) - Zimmermann Tom [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Zimmermann Tom - Schopf Paul [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Schopf Paul - Rogoza Pawel [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
-
Gruppe N[br]Ochoiski Stephane - Emery Dylan [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Emery Dylan (59) - Losi Marvin [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Losi Marvin - Ochoiski Stephane [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
-
Gruppe O[br]Page Jackson - Niva Heikki [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 2
Niva Heikki (52) - van Hove Speltincx Kevin [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
van Hove Speltincx Kevin (39) - Page Jackson (72,45) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
-
Gruppe P[br]Baranowski Mateusz (54) - Cesal Thomas [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0
Cesal Thomas - Pragnell George [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 2
Pragnell George (67) - Baranowski Mateusz [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 0

[b]Last 64:[/b][br]Curtis-Barrett Jamie - Fatima Karam [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Gerst Stefan - Kraus Hermann [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 2
Kesseler Jürgen (32,30) - Chacon Pedro [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
Nüßle Florian - Nicholson John [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
Beresford Callum (73,30) - Smolka Dietmar [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Caniff Conor - Tan Wang Chooi [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 3
Davies Ryan - Taubmann Alex [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Kowalski Antoni (40) - Sargeant Brandon (75,67,30) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Devlin Peter - Shaik Umar [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 0
Dikme Umut - Lehmann Loris [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
O'Neill Jamie (50,38,36) - Spahr Alexander [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Frede Felix (37) - Schneider Daniel (33) [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
Ploner Andreas - Pinches Barry [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Castle Billy Joe (81,51,50) - Preuß Danilo [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Grace David - Lac Hao [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Wilson Gary - Vetter Luis [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Slessor Elliot (61,50) - Pinches Luke [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Pragnell George (69) - Fenyvesi Zsolt [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 2
Sharav Eden (76,33) - Wienold Richard [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 3
Kendrick Jenson - Fischer Markus [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Womersley Daniel - Page Jackson (95,68,39) [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 3
Yalman Suphi - Moermans Johny [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 3
Rogoza Pawel (44) - Losi Marvin (32) [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 2
Bradford Jack (44,44) - Heusdens Jurian [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
Nicholson Jake (57,55) - Einsle Patrick (64) [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 2
Emery Dylan (107,77) - Wakelin Louis [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Ochoiski Brian (106,90) - Baranowski Mateusz (69,37) [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 2
Maddocks Sean (76,47) - Kempenaers Gert [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Kaufmann Luca - Baur-Pantoulier Kilian [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
Edwards Reggie - Simmonds Luke (52) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Niva Heikki (52,50) - Schopf Paul [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Pagett Andrew (38) - Lichtenberg David [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0

[b]Last 32:[/b][br]Fatima Karam (62) - Gerst Stefan [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Kesseler Jürgen - Nüßle Florian (53,50,31) 1-3
Beresford Callum - Tan Wang Chooi [color=#BFBFBF].....[/color] 0 - 1
Davies Ryan (55) - Sargeant Brandon [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Devlin Peter (43,35) - Dikme Umut [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 1
O'Neill Jamie - Frede Felix [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Pinches Barry - Castle Billy Joe (57) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Grace David (53) - Wilson Gary (49) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Slessor Elliot - Pragnell George (53) [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Wienold Richard - Kendrick Jenson [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 0
Page Jackson (55) - Moermans Johny [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Rogoza Pawel (36,34,31) - Bradford Jack (48,34) [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 3
Nicholson Jake - Emery Dylan 2-3
Ochoiski Brian (79) - Maddocks Sean (53,47) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Kaufmann Luca - Simmonds Luke (68) [color=#BFBFBF].....[/color] 2 - 3
Niva Heikki - Pagett Andrew (47) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3

[b]Last 16:[/b][br]Fatima Karam(40,40)    -    Nüßle Florian    (46,43)    2-3   
Tan Wang Chooi - Davies Ryan 2-3
Devlin Peter (57,46) - O'Neill Jamie [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Castle Billy Joe - Wilson Gary 0-1
Slessor Elliot (53,39) - Wienold Richard [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Page Jackson (52) - Bradford Jack (77,48) [color=#BFBFBF].....[/color] 1 - 3
Emery Dylan (54,53)    -    Maddocks Sean    (57)    3 - 1   
Simmonds Luke (99,31) - Pagett Andrew 3 - 1

[b]Last 8:[/b][br]Nüßle Florian (53,38,32) - Davies Ryan (60,32) 3 - 2
Wilson Gary - Devlin Peter (66,40) 0 - 3
Slessor Elliot (64) - Bradford Jack [color=#BFBFBF].....[/color] 3 - 0
Simmonds Luke - Emery Dylan 3 - 1

[b]Semi:[/b]
Nüßle Florian (87,56) - Devlin Peter (33) 3 - 1
Slessor Elliot - Simmonds Luke 3 - 0

Final:
Nüßle Florian (99,95,37) - Slessor Elliot 3 - 1